Motoryzacja okiem kobiety.

Wpisy

 • środa, 13 sierpnia 2014
  • Ryzyko piękna

   Samochód to dla każdej kobiety poza jego oczywistą funkcją, tj. przemieszczania się, małe studio
   urody. Która z nas nigdy nie poprawiała makijażu w samochodowym lusterku iktóra nie ma na tylnym siedzeniu zapasowych butów? I której nie zdarzyło sięprzegapić zielonego światła, usiłując idealnie pomalować usta? Podobno ponad połowakobiet maluje się za kierownicą – nierzadko nie ma porannego czasu i musi gonadrobić, malując się w samochodzie. Nie ma wprawdzie za to mandatu, ale należypamiętać, czy zabiegi pielęgnacyjne powinno wykonywać się, gdy, np. stoimy wkorku albo zjeżdżamy na pobocze, bo prowadzenie samochodu i doskonalenie sztuki idealnego nakładania pięknie dobranego odcienia podkładu, nie jest najlepszym połączeniem. Chociaż może wydawać się, że mamy wszystko pod kontrolą, najmniejsza nieuwaga może doprowadzić do wypadku, gdy akurat źle pomalujemy oko i będziemy musiały je poprawić. Lepiej nie ryzykować i wstać wcześniej, by spokojnie w domowym zaciszu zrobić pełny makijaż, a w samochodzie zająć się czynnością, do której został stworzony.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   motoryzacjaokiemkobiety
   Czas publikacji:
   środa, 13 sierpnia 2014 21:55
 • poniedziałek, 12 maja 2014
  • Dwa slowa o pasach.

   Statystyka mówi, że jedynie osiemdziesiąt procent kierowców samochodów decyduje się na zapinanie pasów bezpieczeństwa w naszym kraju.

   Wynik ten jest jednym z tych najsłabszych na skalę Europy, ale i tak lepszy niż ten uzyskany w roku 2012.  Podaje się , że w innych europejskich krajach, wynik ten wynosi zazwyczaj powyżej dziewięćdziesięciu procent. Krajami, które są w tej kwestii gorsze od nas są np. Włochy, gdzie wynik ten to jedynie siedemdziesiąt procent oraz Grecja, która uzyskała dwa procent więcej.

   pasy-samochodowe

   Z raportu statystycznego wynika, iż pasy najczęściej zapinamy, kiedy jeździmy po dużych miastach oraz drogach krajowych. Kobiety robią to częściej niż mężczyźni! Najrzadziej za to z pasami jezdza mlodzi kierowcy. 


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   motoryzacjaokiemkobiety
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 12 maja 2014 10:02
 • piątek, 25 kwietnia 2014
 • niedziela, 30 marca 2014

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa